Narzędzia do szkła i ceramiki

Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz KATALOGI PRODUKTÓW oraz PREZENTACJĘ FIRMY DIAMTRONIC.

Co znajdziesz w naszej ofercie?

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem narzędzi diamentowych do cięcia, szlifowania, wiercenia, profilowania oraz polerowania wszelkich typów szkła oraz ceramiki.
W zależności od potrzeb obrabianego materiału przygotowujemy narzędzia o różnych kształtach i wymiarach z wykorzystaniem szerokiej gamy gradacji diamentu oraz różnych stopni twardości spoiw (metalicznym oraz żywicznym.):

W naszej ofercie znajdziesz:

  • narzędzia do szkła: gospodarczego, oświetleniowego, artystycznego, płaskiego oraz optycznego:

Główną grupę narzędzi stanowią tarcze do cięcia oraz wiertła do szkła.
W zależności od rodzaju ciętego materiału, wyróżniamy tarcze z opaską diamentowa z nasypem ciągłym–gładkim, która zapewnia dobrą jakość cięcia (nie szczerbi materiału) oraz długą żywotność pracy narzędzia. Tarcza jest wykorzystywana do wszystkich rodzajów szkła. Do obróbki szkła gospodarczego polecamy tarczę z opaską diamentową z nasypem ciągłym-turbo, która gwarantuje szybkie cięcie i skrócony czas pracy.

Dostarczamy również wiertła o różnych grubościach ścianki nasypu diamentowego. Dobór optymalnego pozwala na osiągnięcie bardzo dobrej jakości powierzchni wierconego otworu.

  • narzędzia do ceramiki ze spoiwem metalicznym:

Asortyment narzędzi tworzą tarcze do cięcia ceramiki ściennej oraz szeroki zakres średnic wierteł umożliwiających wykonanie właściwego otworu. Oferujemy również narzędzia do profilowania listew ceramicznych, nadających kształt i wygładzających krawędź płytki ceramicznej wykorzystywane do obróbki końcowej.

Z naszych narzędzi korzystają zarówno zakłady produkcyjne jak również przedsiębiorstwa specjalizujące się w obróbce ceramiki (cięcie, wiercenie, profilowanie).

Dlaczego nasze narzędzia?

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości diamentu oraz różnych stopni twardości spoiwa, oferowane przez nas produkty gwarantują wysoką jakość obróbki materiałów wykorzystywanych w przemyśle szklarskim i ceramicznym.

Narzędzia Diamtronic charakteryzujące się dużą trwałością. Długa żywotność oraz wytrzymałość na ścieranie gwarantuje doskonałe rezultaty podczas obróbki również przy wysokich prędkościach.

Szeroka gama dostępnych gradacji diamentu pozwala na uzyskanie najlepszej jakości cięcia nie powodując szczerbienia krawędzi materiału. Wysoka jakość stosowanego ziarna diamentowego zapewnia optymalną szybkość cięcia, co przekłada się na skrócony czas obróbki materiału. Wszystkie te cechy wpływają na możliwość szerokiego zastosowania naszych narzędzi w zależności od procesu obróbki szkła czy ceramiki.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Diamtronic łączy nowoczesne rozwiązania technologiczne oferując wysokiej jakości narzędzia diamentowe. Zawsze służymy doradztwem przy wyborze optymalnych narzędzi, świadcząc dodatkowo profesjonalne usługi serwisowe. Realizacja zamówienia odbywa się natychmiastowo. Towar dostarczany jest następnego dnia pod wskazany adres na terenie całego kraju za pośrednictwem firm kurierskich.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem, szczegółowo opisanym w katalogach produktów. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego lub mailowego, odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy propozycje nowych rozwiązań.