Narzędzia standardowe dla budownictwa

Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz KATALOGI PRODUKTÓW oraz PREZENTACJĘ FIRMY DIAMTRONIC.

Co znajdziesz w naszej ofercie?

Wieloletnie doświadczenie w branży oraz wykorzystanie wysokiej jakość technologii diamentowej umożliwiło przygotowanie szerokiej oferty w zakresie narzędzi dedykowanych przemysłom budowlanym, drogowym oraz kamieniarskim. Produkty typu standard, służą obróbce asfaltu, świeżego/starego betonu oraz kamienia (cięcie, szlifowanie, profilowanie, frezowanie oraz polerowanie). Asortyment narzędzi tworzą tarcze diamentowe, wiertła koronowe, segmenty diamentowe, frezy diamentowe oraz narzędzia polerskie.

Główną grupę narzędzi standardowych z zakresu techniki diamentowej stanowią profesjonalne tarcze diamentowe ze spoiwem metalicznym, o różnych klasach jakościowych przeznaczone do każdego typu prac budowlanych. Posiadamy tarcze lutowane na srebro o wytrzymałości na temperaturę do 600º C, tarcze spiekane do 800 º C oraz tarcze lutowane laserem do 1200º C. Tarcze przeznaczone są do pracy na mokro i sucho (za wyjątkiem lutowanych na srebro – praca tylko na mokro).

W zależności od wybranej klasy produktu otrzymamy inną jakość i szybkość cięcia, a także wytrzymałość i żywotność narzędzia. Wszystkie jednak łączy wyjątkowa odporność na intensywną eksploatację.

Najwyższą jakością odznaczają się tarcze diamentowe klasy TREX. Zastosowanie technologii poukładanego diamentu w segmencie, zwiększa szybkość cięcia o co najmniej 30% i gwarantuje przedłużenie żywotności pracy narzędzia o 50% w stosunku do programu standardowego. Tarcze diamentowe dostosowane są do przecinarek elektrycznych, spalinowych a także dla pił stołowych.

Dlaczego nasze narzędzia?

Szeroki i zróżnicowany asortyment oferowanych przez nas narzędzi pozwala na wybór odpowiedniej klasy produktu w zależności od zaplanowanego budżetu i wymaganego efektu prac. Zastosowane rozwiązania techniczne gwarantują uzyskanie najwyższej wydajności, dzięki czemu są bardzo ekonomiczne.

Dobór odpowiednich gradacji diamentu oraz spoiwa metalicznego pozwala na uzyskanie najlepszych wyników przy cięciu, szlifowaniu oraz wierceniu. Odpowiednio przygotowane i precyzyjnie wykonane cięcia pozwalają zminimalizować ryzyko szczerbienia lub pękania materiału. Minimalizują również efekt pylenia, co znacznie wpływa na tempo, bezpieczeństwo oraz jakość wykonywanych prac.

Wykorzystanie narzędzi gwarantuje nie tylko perfekcyjne wykonanie poszczególnych zadań, ale również maksymalny komfort w trakcie prowadzonych robót, który zapewnia cicha praca narzędzia.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Oferowane przez nas narzędzia to produkty sprawdzone, których wysoka jakość i funkcjonalność usprawnia przeprowadzenie wielu wymagających prac budowlanych. Niezawodną jakość naszych narzędzi odzwierciedla długoletnia współpraca z klientami zadowolonymi z naszego serwisu.

Zawsze pomagamy dobrać odpowiedni rodzaj tarczy do ciętego materiału, z uwzględnieniem średnicy tarczy, mocy maszyny oraz rodzaju obrabianego materiału. Mamy więc całkowitą pewność, że dostarczamy wysokiej jakości narzędzia, które sprostają oczekiwaniom klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem, szczegółowo opisanym w katalogach produktów. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego lub mailowego, odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy propozycje nowych rozwiązań. Gwarantujemy satysfakcję ze współpracy z nami.