O Nas

Diamtronic to wyłączny przedstawiciel japońsko–koreańskiego koncernu precyzyjnych narzędzi diamentowych, borazonowych oraz galwanicznych w Polsce. Celem naszej działalności jest satysfakcja klienta ze współpracy oraz dostarczanych przez nas produktów. Fachowa wiedza z zakresu techniki diamentowej, wieloletnie doświadczenie oraz ścisła kooperacja z renomowanym światowej klasy producentem sprawiają, że oferowane przez nas narzędzia diamentowe wyróżniają się zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań kreując najwyższe standardy jakościowe w branży. Jako partner, bezpośredni importer oraz dystrybutor narzędzi precyzyjnych w swojej ofercie posiadamy blisko 60000 różnych produktów, oferowanych klientom na całym świecie. Specjalizujemy się w narzędziach diamentowych, borazonowych, galwanicznych oraz płytkach PCD, PCBN. Nasze produkty znajdują szerokie zastosowanie głównie w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym, narzędziowym oraz szklarskim, ceramicznym i budowlanym.

Szeroki asortyment oferowanych narzędzi oraz prowadzona polityka naszej firmy pozwala na kompleksową i procesjonalną obsługę klienta, budując solidny wizerunek marki. Łącząc cechy: gwarancji najwyższej jakości narzędzi, z profesjonalnym doradztwem technicznym, czerpiemy satysfakcję z zadowolenia naszych klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy dobrać optymalne narzędzia do każdego rodzaju materiału, dodatkowo świadcząc profesjonalne usługi serwisowe.

Stały i bezpośredni kontakt z klientami, realizowany głównie poprzez sieć terenowych sprzedawców, pozwala stale optymalizować jakość naszych produktów i usług poprzez dostosowywanie procesów biznesowych do zmieniających się potrzeb rynku. Dążąc do nieustannego rozwoju i wprowadzania niezbędnych ulepszeń jesteśmy w stanie dostarczyć każde nietypowe oraz precyzyjne narzędzie, bądź stworzyć odpowiednie rozwiązanie technologiczne specjalnie dla Twojego projektu. Utrzymywany na wysokim poziomie stan magazynowy pozwala na natychmiastową realizację zamówienia. Towar dostarczany jest następnego dnia pod wskazany adres na terenie całego kraju za pośrednictwem firm kurierskich.

Współpraca z firmą Diamtronic to gwarancja najwyższej jakości usług z jednoczesnym zapewnieniem efektywnych kosztowo rozwiązań.

Zapraszamy do współpracy.

low angle photography of glass building under cloudy sky